Hakkımızda

Kurumsal

Kumbasar İnşaat, tamamlanan ve devam eden proje değerine bakıldığında Bölgesinde önde gelen inşaat kuruluşlarından biridir. 1974 yılında Ali Faik Kumbasar ve İsmail Kumbasar tarafından kurulan şirketimiz, ilk inşaat yapımını 1975 yılında tamamlamıştır. Hizmet hayatının başından itibaren samimi ve işbirlikçi yönetim şeklini bölgesine yaptığı yatırımlarla ilerleten Kumbasar İnşaat 48 yıldır istikrarlı yükselişini sürdürmektedir.
Kaliteye ve inovatif fikirlere önem veren Kumbasar İnşaat, gelişen teknoloji ile altyapı, üst yapı ve çevre teknolojilerini bünyesindeki projelerinde üretime entegre ederek hareket etmektedir.

Kumbasar

Kaliteye, inovatif fikirlere önem veren Kumbasar İnşaat, gelişen teknoloji ile altyapı, üst yapı ve çevre teknolojilerini bünyesindeki projelerinde üretime entegre ederek hareket etmektedir.

Vizyon

Kaliteli ve güvenli yapı üreticisi olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarımızı aralıksız devam ediyoruz bu yatırımcılara daha geniş ve çeşitli yatırım seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak sektördeki son trendleri takip ediyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, yatırımlarınızı en iyi şekilde yönetmek ve değerlendirmek için tüm desteği sağlıyoruz.

Misyon

Kumbasar İnşaat, kaynaklarını verimli kullanarak tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlar. Uzman kadrosu ve yenilikçi yaklaşımı sayesinde yüksek kazançlı, kaliteli ve özgün gayrimenkul projeleri hayata geçirir. Müşteri taleplerine uygun çözümler sunmak için sektörel gelişmeleri takip eder. Misyonu, topluma fayda sağlayarak çevreye duyarlı bir yaklaşım sergilemektir.